کد خبر : 2287
تاریخ انتشار : دوشنبه 7 اکتبر 2019 - 14:08

احمدسعیدی

اندر احوالات سه گروهی که با استاندار ملاقات داشتند/عزل شده ها، نفوذی ها، تک رأی ها+قلیلی اصلاح طلب 

  دیروز و در یک خبر ناگهانی خبری بر خروجی سایت ها مبنی بر دیدار با استاندار مخابره شد. در این جلسه جمعی از مدیران عزل شده در سنوات قبل، موحدین و عدلیون، تک رأی های مدعی اصلاح طلبی و قلیلی از محرومان در قالب حامیان اصلاحات شرف حضور داشتند. جلسه فاقد محوریت خاصی بود،

 

دیروز و در یک خبر ناگهانی خبری بر خروجی سایت ها مبنی بر دیدار با استاندار مخابره شد. در این جلسه جمعی از مدیران عزل شده در سنوات قبل، موحدین و عدلیون، تک رأی های مدعی اصلاح طلبی و قلیلی از محرومان در قالب حامیان اصلاحات شرف حضور داشتند.

جلسه فاقد محوریت خاصی بود، اما افرادی قصد داشتند تا محور شوند، همانانکه در جلسات درون گروهی هم به سبب خوی خودمحوری و خودرأیی به نام شورا، گردهمایی برگزار نموده تا مبادا به سبب اعمالشان در اذهان به باد فراموشی سپرده شوند.

خود را بزرگ می بینند اما فراموش میکنند که وحدت شکنی در آیین بزرگان فاقد جایگاه بوده است و ناباورانه خود را بزرگتر میبینند که فاتحه گوی سر قبر مقتولی هستند که به سبب شگردهای ناصواب خود، قاتل ارزشهایی اصولی و اصلاحی بوده اند.

در عکسها جماعتی از پابرهنه گان فریفته و خودشیفته خودنمایی میکنند. پابرهنه از آن جهت که جایگاهی نیافتند و فریفته از آنجا که اسیر بازی متوهمان گشته و خودشیفتگی نیز ایرادی است که کم و بیش بر اکثرمان حاکم است و اما البته بر به اصطلاح سیاسیونمان حاکم تر.

سیاست زدگی دیار ما گاهی تلخند ایام است وقتی که در این جمع عده ای پرچم جریانی را علم کرده اند که از فیاض بخشها فیض ها برده و بارها مژده مژدهی را سر دادند و مهمان حبیبی بوده و نابزرگوارانه بزرگواری را هم سفره بوده اند و خورده اند و ناگفته مبرهن است که به سبب چرب تر بودن سفره حاج عدل هاشمی و جناب موحد هیچوقت پشت به اینان نکردند و نخواهند کرد حتی اگر احتمال آن برود که دیابت سیاسیی سبب قطع شدن دست و پایشان شود.

عزل شده های ناتوان اما مدعی، که پای ثابت ناکامی های خود و عامل پسگرد جامعه بوده اند اینبار نیز دست برنداشته و برنخواهند داشت تا بلکه بتوانند با حضور خود جبران مافات کرده و مثلا بگویند که ما هستیم و اما بهت آور گلایه از نمایندگان مجلس بود، انگشت تحیر گزیدم که اینان چه قومی از مردمانند که اکثر همانانی هستند که چندی پیش خود با نماینده عهد بسته بوده و فارغ از برجستگی و صرفا به وساطت مقننه در مجریه مسئولیت و ارتقا گرفته بودند. چطور شد، که اینک گلایه ها دارند؟

درد سخن بسیار است و کوتاه سخن باید راند اما بسیار باید گریست به حال استانی که در چهارگوشه آن ایرادات آب آشامیدنی و جاده های خون بیداد میکند و اینسو جمعی به گرد کلانتری مداح، جمع شده و برای نداشتن شایستگی ها مداحی میکنند و توشه ای برای پز بر ولی نعمتان جویایند.

 

 

 


 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.