کد خبر : 7926
تاریخ انتشار : شنبه 31 دسامبر 2022 - 23:49

مدیرکل دفتر نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی: گره‌گشایی از کار مردم دغدغه رهبری است/معتمدی‌پور، مدیری میدانی و پای‌کار است

حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله رحمانی‌مهر، در نشست تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان اظهار کرد: اگر ما سرباز ولی فقیه هستیم باید بدانیم که با خدمت به مردم است که می‌توانیم به بهترین نحو این رسالت بزرگ را انجام دهیم.

چرام انلاین:

مدیرکل دفتر نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه گره‌گشایی از کار مردم دغدغه اصلی مقام معظم رهبری است و همه مدیران با کار میدانی و جهادی باید قدر این مردم را بدانند و کار کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله رحمانی‌مهر، در نشست تکریم و معارفه مسئولان قدیم و جدید دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در این سازمان اظهار کرد: اگر ما سرباز ولی فقیه هستیم باید بدانیم که با خدمت به مردم است که می‌توانیم به بهترین نحو این رسالت بزرگ را انجام دهیم.
مدیرکل دفتر نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با ابلاغ سلام حجت‌الاسلام و المسلمین ربانی، نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، افزود: مدیران در این استان باید با نماینده ولی‌فقیه هماهنگ و همراه باشند تا بتوانند در مسیر خدمت و کار بیشتر و بهتر به مردم موفق‌تر باشند.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر،  سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی را که فرمود: “کار دشمن این است که شما را از پیشرفت و خدمت به مردم غافل کند”، راهگشا و راهنما دانست و تصریح کرد: اگر هر یک از ما در هر مسئولیتی که هستیم کار را به درستی انجام داده و خدمت به مردم را در راس امور قرار دهیم قطعا مشکلی پیش نخواهد آمد.

وی ادامه داد: باید قدر این مردم را بدانیم و از کار آنان گره گشایی کنیم.

حجت‌الاسلام رحمانی‌مهر در بخش دیگری از صحبت‌هایش از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی سید علی معتمدی‌پور و همکارانش به خصوص در ایام تعطیلات نوروز و جلوگیری از ایجاد کمبود کالایی در جامعه سخن گفت و افزود: حقیقتا موضوع معیشت مردم و امنیت غذایی برای ما اهمیت دارد و این موضوعات را رصد می‌کنیم و در استان کهگیلویه و بویراحمد این مسئولیت خطیر به خوبی انجام شد و شاهد کمبود کالاهای اساسی مردم نبودیم.
وی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد را مدیری میدانی و پای کار توصیف کرد و اوامه داد: جهاد کشاورزی با آب و نان مردم سر و کار دارد و فقط با چنین مدیریتی می‌توان در این مسئولیت خطیر سربلند بود.

مدیرکل دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی در دسترس بودن غذای ارزان برای مردم را نیز مهم دانست.

حجت الاسلام رحمانی‌مهر، بیان کرد: حجت الاسلام ظهرابی از نمایندگان موفق ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد بوده و ایشان به عنوان حاکم شرع در امور اراضی این استان  به مسئولیتش ادامه خواهد داد.
وی همچنین برای حجت‌الاسلام طاووسیان، مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه این نشست، آیت‌الله سید نصیر حسینی نیز با بیان اینکه در کالاهای اساسی کمبودی در بازار استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده نشده، از تدبیر و زحمات شبانه‌روزی سید علی معتمدی پور و همکارانشان در این زمینه قدردانی کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، مجموعه جهاد کشاورزی را مجموعه‌ای کارآمد، مهم و اثرگذار در حوزه‌های مختلف از جمله اشتغال، تولید، تولید سرمایه، رفع نیازمندی‌های مردم و همچنین ایجاد زیرساختهای اقتصادی، کشاورزی و دامداری خواند و ادامه داد: از تلاش ارزشمند مجموعه جهاد کشاورزی و در راس آن‌ها ریاست این سازمان در همه زمینه‌ها تشکر می‌کنم.

آیت‌الله حسینی گفت: مجموعه جهاد کشاورزی ارتباط تنگاتنگی با زندگی مردم دارد و مدیریت این مجموعه مدیریت بسیار مهمی است و اگر جهاد کشاورزی و حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در کنار هم قرار گیرند و همکار و همراه هم باشند، این مجموعه به خوبی در مسیر اهداف خود انجام وظیفه می‌کند و کارهای بزرگی را انجام می دهد.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دشمن برای نارضایتی مردم، کمبود و گرانی تلاش می‌کند و از این‌رو تلاش شبانه‌روزی مسئولین برای پیش‌برد اهداف والای انقلاب ضروری است.

او گفت: یک مسئول در نظام جمهوری اسلامی باید متناسب با آرمانهای انقلاب و مکتب تشیع کار کند، چرا که شعارها و اهداف ما جهانی و متعالی است و باید در شان و منزلت نظام جمهوری اسلامی و همچنین آرمانهای امام و مقام معظم رهبری جدی باشیم و تلاش کنیم.

در ادامه سید علی معتمدی‌پور اظهار کرد: در حوزه تولید و کشاورزی باید با بصیرت دینی کار کرد و جهاد کشاورزی همان‌گونه که در دوران جنگ و جهاد خدمت بی‌منت به مردم داشت امروز نیز در جنگ اقتصادی و بخش تولید با کار و تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی در خدمت بی منت به مردم گام برمی‌دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بیداری و آگاهی مردم در واقعه ۹ دی و مسئولیت سنگینی که مردم بر دوش مسئولین قرار دادند، افزود: امروز نوبت ماست که به تکلیف خود عمل کنیم و پ

اسخگوی مردم باشیم.

معتمدی‌پور تصریح کرد: امروز که دشمن از راه اقتصاد وارد شده، بیش از هر زمان دیگری به این نیاز داریم که دو بال فرهنگ و اقتصاد کنار هم حرکت کنند تا دشمن نتواند ضربه‌ای به کشور و نظام وارد کند.

متولی ارشد بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گزارشی از عملکرد یکساله سازمان جهاد کشاورزی استان و زیرساختهای انجام شده  ارائه کرد که با تایید و تحسین حاضرین قرار گرفت.

معتمدی‌پور در این گزارش به مواردی از جمله توسعه زیرساخت‌های سردخانه‌ای در استان و افتتاح آن‌ها در ایام دهه فجر، کارخانه تولید خوراک آبزیان و ترسیم برنامه رشد اقتصادی ۰۷/۹ درصدی اشاره کرد.

وی از تلاش سازمان جهاد کشاورزی در تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی در دورترین نقاط محروم استان برای اولین‌بار سخن گفت و این عملکرد درخشان را نتیجه تلفیق کارهای فرهنگی و مدیریتی در این سازمان دانست.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با تاکید بر هماهنگی با حوزه نمایندگی ولی‌فقیه یاداور شد: با همین پشتوانه و چنین رویکردی قطعا
به نتایج بهتری در مسیر خدمت به مردم خواهیم رسید.

وی در پایان سخنانش از زحمات حجت‌الاسلام اکبر ظهرابی، مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در جهاد کشاورزی تقدیر و برای ابراهیم طاووسیان آرزوی موفقیت کرد.

در پایان این نشست، حجت‌الاسلام اکبر ظهرابی، مسئول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی که در جلسه تودیع خود به احترام حاضرین، ایستاده سخن می‌گفت، از همکاران طلب عفو کرد و گفت: امیدوارم به گونه‌ای کار کرده باشم که در مقابل امام زمان ( عج) شرمنده نشوم.

حجت‌الاسلام ابراهیم طاووسیان، مسئول جدید حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان نیز در سخنانی، خواستار توجه ویژه به مباحث فرهنگی، اعتقادی و بصیرتی در کنار وظایف تخصصی سازمان جهاد کشاورزی شد.
وی افزود: این مهم با نگاه به افق بلند مدیریت استان، مجموعه معاونین، کارکنان و روحانیت با محوریت نماینده مقام معظم رهبری و امام جمعه استان و همچنین تعامل همه‌جانبه و هم‌افزایی هر چه بیشتر محقق خواهد شد.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.