جلسه هیئت امنای هیئت فرهنگی مذهبی حضرت ابوالفضل عباس ع چرام با حضور اعضای هیئت تشکیل و برنامه های مدون ودقیق درایام محرم به بحث وبررسی گذاشته شد.

السلام علیک یااباعبدالله

محرم ماه خون ، ماه شهادت ، ماه حسین بن علی ع ، ماهی که خون حسین درخت برومنداسلام را آبیاری کرد ، این جمله معروف حسین بن علی ع که سر لوحه اعمال ذریه رسول الله بوده است را فراموش نخواهیم کرد (من برای اصلاح امور جدم آمده ام ) برای امر به معروف و نهی از منکر آمده ام ، واین مطلب چراغ راه شیعیان بوده و از این به بعد نیز خواهد بود .

به گزارش چرام آنلاین؛در چهارشنبه شب مورخ ۱۴۰۱/۵/۵ اولین جلسه هیئت امنای هیئت فرهنگی مذهبی حضرت ابوالفضل عباس ع چرام با حضور اعضای هیئت تشکیل و برنامه های مدون ودقیق درایام محرم به بحث وبررسی گذاشته شد.

ومقرر گردید که با نیروهای انتظامی ونظامی همکاری لازم صورت گرفته وضمن رعایت نظم درایام برگزاری محرم تاکید شد تا زمان تعیین شده ازجانب نیروهای انتظامی مدنظر قرار گرفته واز آن تخطی نشود.

تا این عزیزان در برقراری نظم با کوچکترین مشکلی مواجه نشوند ، سپس مقررشد مداحان با الهام از حوادث کربلا وعاشورا وقایع را بصورت دقیق بدون مظلوم نمایی وذلیل کردن اهل بیت در اشعار خود آورده و نوحه سرایی نمایند تا جایگاه امامان ما دچار خدشه نشود ودشمنان دین سواستفاده ابزاری از این مطلب ننمایند.

رعایت مسایل دینی ،اسلامی و بهداشتی از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود که هیئت تاکید بر اجرای آن داشته وهمه را ملزم به رعایت آن نمودند.