کد خبر : 2486
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 ژانویه 2020 - 23:56

فجرافرینی چرامی ها دراستانه دهه مبارک فجر/ استقبال بی نظیرازسیدمحمد موحددرچرام/چرام امروز موحدراصدازد

  موج حمایت از موحد در چرام شهر و روستا نمی شناسد. امروز در چرام چه گذشت در زیررحمت باران مردم باموحد عهدی که جنوبی ترین روستاهای سرسبز چرام بستند جوانان دیلگانی (دیلگونی)یک صدا لبیک گفتند ازبغض برادر شهید پراهام تا کنایه دهیار روستای گچی به گزارش پایگاه خبری چرام آنلاین؛موج دوم در چرام در حالی

 

موج حمایت از موحد در چرام شهر و روستا نمی شناسد.

امروز در چرام چه گذشت

در زیررحمت باران مردم باموحد

عهدی که جنوبی ترین روستاهای سرسبز چرام بستند

جوانان دیلگانی (دیلگونی)یک صدا لبیک گفتند

ازبغض برادر شهید پراهام تا کنایه دهیار روستای گچی
به گزارش پایگاه خبری چرام آنلاین؛موج دوم در چرام در حالی راه افتاد که موحد تا پاسی ازشب پاسخگوی دعوت های مردم بود و طوری گذشت که بسیاری از دعوت های مردم را به هفته اینده موکول کردند.

مردم آگاه و همیشه در صحنه چرام دراستانه دهه پرفروغ فجربااستقبال بی نظیرشان ازسیدمحمدموحدفجرافرینی کردند،امروز چرام یکپارچه موحدراصدازدوازدردورنج فراوان دراین مدتی که موحد نبودنالید.
موحدامروز ابتدا در چرام نشت هایی را برگزار و سپس در روستای بردیان و القچین مورد استقبال بیشمار جوانان ومردم روستا قرار گرفت بعد دیدار پرحرارت جوانان دیلگونی به میان مردم گچی رفت و با خانواده شهید پراهام دیدار و گفتگو کرد .
هرچند بارش الهی در چرام ادامه داشت اما بی تابی مردم برای استقبال ادامه داشت و مردم روستای سیداباد با حضوری چشمگیر خادم خودرا مورد مهر ومحبت قراردادند تا جایی که مردم اظهار می کردند .موحد مردی تکرارناشدنی هست .
دعوت ها ادامه داشت تا اینکه موحد دوباره در چرام از خانواده شهید انصاری (آتش دانی) دیدار وگفتگو کرد.
حجت الاسلام موحد در روستای پیر حاجتی مورد استقبال بی نظیر مردم روستا به میزبانی خانواده های سعیدیان و ارکیان قرار گرفت درادامه به شهرک چرام مورد استقبال گرم مردم در زیر بارش باران قرار گرفت .

درادامه خانوادها یی از ایل بزرگ مشایخ و بایاری  از موحد استقبال کردند
حجت الاسلام موحد در این دیدار ها،باتقدیر وتشکر از مردم گفت : خدارا شاکرم که در این شرایط علی رغم همه تبلیغات و شایعات تبلیغاتی مردم هم به خادم خود منت و استقبال انجام می دهند .

وی گفت :مردم چرام هم در زمان طاغوت و هم در مقابله با استکبار کوتاه نیامدند.

برادر شهید پراهام در این دیدارضمن تشکر از خدمات حجت الاسلام موحد گفت:موحد را مردم در مرحله عمل و کار مورد ازمایش قرار دادند و سربلند بیرون امد
پراهام با صدای بغض گرفته عنوان کرد:موحد کسی بود که روستارا از  تاریکی به روشنایی  و ابرسانی برای رفع تشنگی  به سرایی رساند .
دهیار روستای گچی اظهار کرد:موحد در عمل خدمت رسانی را ثابت کردودیگر منتظر وعده هانمی مانند وبه مرد عمل حمایت می کنیم.

رحمانی از میزبان یکی از جلسات :خوشنامی موحددر استان ها زبانزد هست

وی گفت:علت جدایی از اردوگاه رقیب صرفا به خاطر نامهربانی ها بود

لازم به ذکر است ضمن اینکه دعوت ها همه از هوادارن نماینده فعلی کهگیلویه بودند اقایان مسعود سعیدی و رحمت الله  علیزاده مسئول فرهنگی و پشتیبانی ومشاورجوانان ستاد عدل هاشمی پوردر دور گذشته بودند امروز دعوت خودرا علنی کردند.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.