کد خبر : 2461
تاریخ انتشار : یکشنبه 19 ژانویه 2020 - 9:35

یادداشت به قلم محمدبهزادی فرد

هاشمی پور همان درخت چهارساله ای هست که نه ثمر دارد و نه دل خوش به سایه ی آن هستیم و نه امیدوار به رشد آنیم

جناب آقای هاشمی پور بارها شنیده شده که ادای دین به بزرگان طوایف کرده اید یا از طریق پول در عوض رای، یا اینکه چه کسی گفته از ما حمایت کنند.!!! منش و تدبیر و رفتار سیاسی، این گفتمان بدور از منطق را قبول نخواهد کرد. آن روزهایی که خویش را منجی رفع بیکاری برای

جناب آقای هاشمی پور بارها شنیده شده که ادای دین به بزرگان طوایف کرده اید یا از طریق پول در عوض رای، یا اینکه چه کسی گفته از ما حمایت کنند.!!! منش و تدبیر و رفتار سیاسی، این گفتمان بدور از منطق را قبول نخواهد کرد.
آن روزهایی که خویش را منجی رفع بیکاری برای جوانان تحصیل کرده و مظلوم،رفع فقر و نماینده ی عام المنفعه معرفی میکردی چرا چنین حرفایی را به صراحت مطرح نمیکردی!!! رفتارهای مبتدیانه و بدور از نگاه سیاسی و برانگیختن حس ناسیونالیستی شما و تقسیم ایلات و ایجاد موج های پوپولیستی و سواری بر آن موجها را برای موفقیت در بهارستان همراه با توهین به شعور مردم قلمداد کردید و بر نردبان و صداقت مردم این راه را پیمودین در این چند سال و چه زود جواب محبتهای مردم را در قبال صداقتشان از حمایتشان دادید. این روزها دیگر روزهایی نیست که مردم فهیم از طوایف و ایلات مختلف اجازه دهند به شعور و منش سیاسی آنها توهین شود و قطعا هیچ حربه ی انتخاباتی دیگر جوابگو نخواهد بود.،شما در قبال کدام کار و منافع عمومی اینگونه می تازی و حرفهایی را میزنی که هیچ منطق و صداقتی در آنها مشاهده نمیشود..
مردم بدهکار هیچ شخص حقوقی و حقیقی که از طرف آنها به بهارستان ورود کردند نیستند و وظیفه ی شرعی و اخلاقی شما هست که جواب آنها را بدهی.و این رفتارهای بدور از تدبیر و همراه با عدم منطق چه کسی را قانع میکند؟؟توده ی مردم و یا خواصی که کارهای شخصی به خوبی قانعشون کرده؟؟جناب اقای هاشمی آیا شما در قبال حمایت مردم ادای دین کردید و دوباره توقع از حمایت دارید؟؟ .مردم فهیم امروز به خوبی میدانند که چه کسانی با صداقت با آنها برخورد میکند و چه کسانی به هر نحوی مطالبه گری را به حاشیه میبرند و مردم را مدیون خویش میداند. دل خوش به وعده های بی سرانجامتان یا اماده باش های تکراریتان باشیم.؟؟

و در آخر حرفهایم این را بگویم، که همان درخت شانزده ساله ی پر از جوانه های امید و صداقت و عشق و محبت روزهای خوبی را رقم خواهد زد همان اقای موحد که قلوب را تسخیر و سنگرها را یکی پس از دیگری فتح میکند.و مردم خونگرم خطه ی تنگ پیرزال منتظر حضور سبزشان خواهند بود. و مردم فهیم و همیشه حماسه ساز پیرزال جواب بی منطقی را با منطق و جواب نامردمی را با مردم داری میدهند.

محمدبهزادی فرد فعال سیاسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.