کد خبر : 1266
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 دسامبر 2018 - 21:50

بخشدارسرفاریاب ازگازرسانی به روستای پشت چنارخبرداد

بخشدارسرفاریاب ازگازرسانی به روستای پشت چنارسرفاریاب خبرداد.   بخشدارسرفاریاب به همراه رئیس شرکت گازچرام ومهندسین فنی شرکت گازاستان ازروستای پشت چناربازدیدکردند. به گزارش پایگاه خبری چرام انلاین؛بخشدار سرفاریاب درحاشیه بازدیدازروستای پشت چنارسرفاریاب گفت: از جمله خدمات دولت در سالیان اخیر به این منطقه طرح گازرسانی بوده است اسلام مرادپورافزود:از اقدامات ماندگار دولت جمهوری اسلامی که

بخشدارسرفاریاب ازگازرسانی به روستای پشت چنارسرفاریاب خبرداد.

 

بخشدارسرفاریاب به همراه رئیس شرکت گازچرام ومهندسین فنی شرکت گازاستان ازروستای پشت چناربازدیدکردند.
به گزارش پایگاه خبری چرام انلاین؛بخشدار سرفاریاب درحاشیه بازدیدازروستای پشت چنارسرفاریاب گفت: از جمله خدمات دولت در سالیان اخیر به این منطقه طرح گازرسانی بوده است
اسلام مرادپورافزود:از اقدامات ماندگار دولت جمهوری اسلامی که کیفیت زندگی مردم این منطقه را بهبود بخشیده طرح گاز رسانی به روستاهابوده است
وی افزود:کار گازرسانی به ده روستای کمیان ، ده خلیفه ، دلیاسیرعلیا ، دلیاسیر سفلی ، امامزاده اسماعیل ، میرعلیمحمد ( جمال الدین) ، جهان آباد ، دهنو امامزاده محمود ، دلی جی و امامزاده محمود که در هفته دولت سال جاری کلنگ زنی شد تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.
مرادپورگفت:روستای پشت چناردرادامه گازرسانی به روستاهایکی ازروستاهایی که باتوجه موقعیت کوهستانی وپتانسیل خوب گردشگری که دارد فاقدگازبود .
وی افزود:امروزبه همراه مهندسین فنی ورئیس شرکت گازکارمطالعات تکمیلی  وبرآوردآن انجام شدکه درآینده نزدیک به مناقصه خواهدرفت وتلاش براین داریم ضمن تقدیروتشکرازمدیرعامل شرکت گاز،رئیس شرکت گازچرام ،مهندسین فنی وپیگیری های فرماندارچرام درکمترین زمان ممکن کلنگ آغازگازرسانی به این روستاانجام شود.
اسلام مرادپور بااشاره به اینکه در سال جاری اولویت مهم بخش در مناطق روستایی اجرای عملیات عمرانی خواهد بود افزود: در حال حاضر عملیات اجرایی و گازرسانی به مناطق روستایی در حال اقدام می باشدقصددارم تمام روستاهاراازنزدیک بازدیدومشکلات انهابررسی وبراساس اولویت درجهت رفع انهااقدام نمایم.
روستا ی پشت چناربابیست خانواربه دلیل پای بست بودن در دامنه کوه نور چون نگینی فیروز فام بر انگشتری سبز طبیعت خوش درخشیده و هر ساله میزبان گردشگران و کوهنوردان بسیاری از استانهای جنوبی کشور از جمله خوزستان و بوشهر بوده که می تواند آن را مستعد قطب گردشگری و کمپین های کوهنوردی در منطقه سرفاریاب نماید. لذا فقدان گاز رسانی در این روستای دل انگیز و چشم نواز موجب می شود که مردم ناچارا به قطع درختان سر برافراشته روی آورند و اکوسیستم زیبای طبیعی آن را تخریب کرده و از جاذبه های گردشگری آن بکاهندلذاامروزشاهدخوشحالی مردم دراقدام گازرسانی بودیم وامیدواریم تادهه فجرشاهدافتتاح پروژه گازرسانی باشیم.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.